Ohodnoťte článek

Vzpomenete si ještě na chytré náramky Huawei TalkBand? Jejich první generace se objevila v roce 2014 jako TalkBand B1 a následně byla každým rokem vydána nová generace. Vše však skončilo v roce 2016. A podle reálných fotek, které jsou k vidění na čínském Weibo to vypadá, že letos bychom se mohli dočkat dalšího náramku s označením Huawei TalkBand B5.

Jak už bývá u čínských výrobců zvykem, opět přeskočili v rámci číslování model B4, což ale není nic tragického. Bude i poslední generace náramku kombinací Bluetooth, Handsfree a fitness náramku, jak tomu bylo u předchozích modelů?

Zdá se, že ano. Alespoň podle fotek a podle slov šéfa Huawei Technologies, He Ganga, by tomu tak být mělo. Zároveň bude Huawei TalkBand B5 svým způsoben i módním doplňkem, protože oproti předchůdcům bude mít kožený řemínek a stejně jako TalkBand B2 a B3 bude mít vyjímatelný modul, který samostatně funguje jako sluchátko Handsfree.

Na rozdíl od náramků předchozích generací by měl mít TalkBand B5 barevný AMOLED displej, který bude vycházet z designu svých předchůdců. Očekává se, že B5 bude mít podobně jako Apple Watch svého hlasového asistenta, funkci TruSeen pro monitoring tepu a TruSleep pro monitoring spánku.

Samozřejmě by displej náramku měl zobrazovat běžné záležitosti jako je datum, čas, informaci o počasí, ID volajícího a neměl by chybět krokoměr. Nu a pokud bychom brali stávající spekulace o datu uvedení Huawei TalkBand B5 jako směrodatné, tak by mohlo proběhnout už 18. července/júla zároveň s představením Huawei Nova 3.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.