Ani nástupem června nepolevila smrtící vlna veder soužících nás všechny a podobných teplotách často ani ti nejzavilejší sportovci radši upřednostní chlazeného zrzka z lednice, než otročinu venku. Ale jak jen spadnou teploty o pár stupňů, tak se hned vyrojí cyklisté a koloběžkáři, aby správně ekologicky potěšili Zelené a jiné milovníky biomasy a lahodných seitanových řízků. A protože frajeřit se dá i bez námahy, tak je tu elektro koloběžka Xiaomi M365 v EU verzi, s extra pneumatikami a rovnou za slušnou cenu z e-shopu Lightinthebox, konkrétně pak EU skladu.

Jak jistě víte, tak Xiaomi M365 je skládací elektro koloběžka vážící pouhých 12.5 kilogramu, ale schopná vyvinout rychlost až 25 km/h a dojet 30 km na jedno nabití. Bezpečná jízda je zaručena díky dvojitému systému brzd, proti-skluzovým řidítkům, pneumatikám odolným na otřesu a jednoduše kontrolovanému zrychlení. Navíc jsou hned v základním vybavení i přední a zadní světla. Maximální váha stojícího lenocha je sice jen 100 kg, ale nám metráčkům neublíží se radši projít a zbylé peníze vrazit do seitanu a mučících nástrojů.

EU verzi elektrické koloběžky Xiaomi M365 si momentálně můžete pořídit z e-shopu Lightinthebox díky slevovému kupónu LITBXI jen za €340/$378.55. Je v tom ale malinký háček, protože se jedná o předprodejovou nabídku a zásilka bude odeslána až 15.srpna z polského skladu. Na druhou stranu to znamená, že cena je konečná bez jakýchkoli doplatků, což není k zahození.