Pamatujete na velmi slibný model Bluboo S2 z veletrhu MWC 2018 v Barceloně ? K oživení paměti budete asi muset lehce zapátrat v šedé kůře mozkové, protože poslední článek o tomto kousku je někdy z března. Kolegy přímo na MWC telefon velmi zaujal a není se čemu divit, protože prezentovaný prototyp měl třeba zajímavou otočnou kamerku nebo velmi vysoký poměr displeje k tělu telefonu (údajně 91,16 %). A to vše dávno před tím, než modely jako VIVO Nex nebo Oppo Find X dorazily na trh.

Bohužel od MWC bylo kolem telefonu ticho po pěšině, což nás lehce zklamalo, protože se s drobtem pesimismu dalo úspěšně předpokládat, že byl celý projekt poslán k ledu. Naštěstí byly naše obavy evidentně plané, protože Bluboo dnes zveřejnili nové video na svém oficiálním Youtube kanálu, které je zaměřené na design a vzhled telefonu. Takže se dá předpokládat, že se na modelu stále pracuje a my můžeme jen doufat v brzké vydání.

This slideshow requires JavaScript.

Dříve zveřejněné specifikace se určitě nezměnily a aktuální materiály Bluboo konkrétně hovoří například o 6-palcovém displeji, speciálně upraveném 21 Mpix fotoaparátu se senzorem Sony na patentovaném otočném kloubu, který by měl údajně vydržet až 100.000 otočení, tělo ze slitiny hliníku, keramický materiál na zádech telefonu, USB Type-C port s podporou rychlo-nabíjení, případně výběr z černé nebo bílé verze. Snad se brzy dozvíme více na oficiálních stránkách Bluboo, protože by byla škoda tento zajímavý kousek předčasně pohřbít.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.