Ohodnoťte článek

Asi nikoho nepřekvapí, že Xiaomi začala prodávat další boty. Po běžeckých botách, sandálech a klasické obuvi jde o basketbalové botky.

Prodej odstartoval včera na Xiaomi Youpin a můžete je pořídit za 299 jüanů, což je zhruba 45 dolarů. Boty Xiaomi produkuje ve spolupráci se společností Chengdu Yibu Technology Co., Ltd., která také zajišťuje poprodejní servis.

Na svrchní část Xiaomi basketbalových bot je použito super vlákno, které je tvarováno tak, aby došlo k dokonalému spojení vrchní části boty s částí spodní. Kvalitní spoj vrchní části a podešve je proveden materiálem CARJ-FOX, který má až o 50% vyšší vertikální pružnost než běžně používané materiály.

Podrážka je vyrobena z elastického kaučuku odolného proti opotřebení a snižujícího nárazovou sílu. Díky tomu podrážka zajišťuje dobrou stabilitu při sportu a nebo i běžném užívání.

Stélka Xiaomi basketbalových botek je antibakteriální a velmi vzdušná. Špička bot s TPU obloukem chrání nohy před nárazy, stejný materiál je také vložen mezi jednotlivé díly podešve.

Basketbalové boty jsou nabízeny v několika barevných kombinacích a pokud byste uvažovali o jejich koupi, můžete se mrknout na stránky Xiaomi Youpin.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.