I když se to zdá skoro nemožné, tak Xiaomi stále ještě oficiálně nepotvrdili datum vydání netrpělivě očekávaného Xiaomi Mi A2. Takže se můžeme stále jenom dohadovat, i když dnešní informace z portálu MySmartPrice by naznačovaly datum 25. července. Jedná se (opět) o informaci pro španělský trh, což vzhledem k dalším únikům ohledně A2 z této oblasti naznačuje, že by oficiální představení mohlo proběhnout právě tam.

Na zmíněném portálu také proběhla informace o dostupných paměťových variantách tohoto telefonu spolu s barevnými verzemi. Takže pokud se vše potvrdí, tak by nové historicky druhé Xiaomi na platformě Android One mělo být k mání ve zlaté, modré a černé barvě. Rozpětí paměťových kombinací je celkem značné a měly bychom se dočkat 4 GB RAM ve spojení se 32GB/64GB/128GB vnitřní paměti a nejvyšší verze se 6 GB RAM + 128 GB vnitřní paměti.

Specifikace telefonu asi nemusím opět opakovat, protože snad každému kdo je zběžně potkal čínské telefony je jasné, že Xiaomi Mi A2 je v podstatě čistočistá kopie Xiaomi Mi 6X. Tedy s malou změnou v podobě čistého Androidu a podporou dalších LTE frekvencí včetně těch našich. Ale že si Xiaomi s tímto kouskem dávají setsakra načas…

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.