To, že je vydání Honor Note 10 doslova na spadnutí potvrdil čerstvý teaser, který se objevil na oficiálních Weibo stránkách značky Honor. Telefon je nástupcem Honor Note 8, který se dostal na trh v roce 2016 a je tedy jasné, že telefon s pořadovým číslem 9 společnost přeskočí.

Zástupce značky tvrdí, že chtěli, aby novinkový přístroj řady Note byl perfektní, takže na jeho vývoji pracovali celé dva roky. To také deklarují na nové upoutávce, kdy Note 10 má být vlajkovou lodí a nabídne také novou Honor technologii.

O co konkrétně půjde se však na teaseru nedočteme, stejně tak zde není uvedeno přesné datum prezentace, ale očekává se, že by vše mělo proběhnout do konce měsíce.

Podle reálných snímků stříbrné varianty Honor Note 10 bychom se mohli těšit na zadní duální kameru s AI podporou a na zadním panelu by měl být i snímač otisků prstů.

O dalších parametrech se zatím jen spekuluje, Telefon by mohl pohánět procesor Kirin 970 s GPU Turbo a Super AMOLED displej by mohl mít úhlopříčku 6,9 palce a tím se stane přímým konkurentem Xiaomi Mi Max 3. Předpokládá se také, že baterie bude mít velkou kapacitu až kolem 6000 mAh. Jak vše nakonec dopadne bychom se mohli dozvědět už brzy.