I když už bylo brzké vydání novinkového modelu Honor Note 10 oficiálně potvrzeno, tak až doposud scházely reálné snímky hotového kusu. To už ale také není pravda, protože se na svět dostal obrázek tohoto telefonu ve fešácké stříbrné verzi a je se opravdu na co dívat. Navíc se prezident firmy Honor, pan Zhao Ming, nechal na sociální síti Weibo slyšet, že oficiální představení modelu proběhnu opravdu již velmi brzy.

Stříbrná verze telefonu v provedení Shimmering Silver vypadá parádně a vzhled tekutého kovu nám hned přihrál na mysl legendární provedení T-1000 v Terminator 2 : Judgment Day. Trochu se to podobá vzhledu HTC U11, ale podle nás ještě povedenější. K vidění je zadní duální čočka fotoaparátu ve vertikálním uspořádání s LED bleskem a kruhovou čtečkou otisků prstů pod nimi.

Bohužel však stále přesně netušíme jak bude vypadat přední strana telefonu, rozměry a v podstatě ani hardwarové vybavené. Podle spekulací by Honor Note 10 měl být rozměrovým rivalem Mi Max 3 s 6.9-palcovým displejem a konkrétně by mělo jít o AMOLED z produkce Samsungu. V této spojitosti se dá očekávat i pořádná kapacita baterie, aby zvládla energetické nároky velké obrazovky a očekávaného výkonného procesoru včetně technologie GPU Turbo.