Dnes tu máme nadějný den pro všechny příznivce 3D tiskáren, protože se na e-shopu Lightinthebox rozhodli pro velmi zajímavé slevy právě v této kategorii produktů. A tak pro vás dnes máme slevové kupóny na dvojici lákavých 3D tiskáren v poměrně širokém cenovém rozpětí, takže by si měl vybrat skoro každý nadšenec.

S prvním modelem zabrousíme do prémiové oblasti trhu, protože Creality3D CR – 10S 3D patří už k pokročilejším, vybavenějším a samozřejmě také dražším kouskům. Zvládne totiž pracovat až 200 hodin v soustavné zátěži a patentovaná hlavice MK10 pozře širokou škálu materiálů od PLA/ABS/TPU až po měď, dřevo nebo uhlíková vlákna. Patří také ve své kategorii k nejrychlejším, takže stavidla vašeho bezbřehého talentu mohou být otevřena dokořán. A se slevovým kupónem LITB10SEU01 si ji můžete pořídit jen za €370.80 z EU skladu, takže odpadají problémy s celníky a daněmi.

Výrazně levnější alternativou je pak model Anet A8 vybavený LCD displejem s 5 ovládacími tlačítky, pevným uchycením pomocí speciálních šroubů, upravenou hlavicí pro stabilní a přesný 3D tisk a podporou slušné řádky materiálů včetně ABS/PLA/PVA/TPU nebo dřeva. A se slevovým kupónem LITBA8EU01 je k mání z EU skladu Lighinthebox jen za €111.29.