V posledních dnech se opět vystupňovala aktivita kolotoče spekulací a odhalení s novými kousky od Xiaomi, které jsou navíc kvůli zmatení nepřítele velmi snadno zaměnitelné s pojmenováním Xiaomi Mi MIX 3 a Mi Max 3. Dnešní nové hands-on fotografie se týkají prvního kusu a nutno dodat, že Mi MIX 3 se nám začíná rýsovat opravdu velmi nadějně, protože se zatím potvrzují všechny předchozí optimistické spekulace a dohady.

Telefon na obrázku totiž vypadá v podstatě stejně jako na prvních renderech o kterých se hojně předpokládalo, že jsou falešné, zejména kvůli zcela chybějícím rámečkům. Ale jak je vidět, tak se toho inženýři a designéři Xiaomi opravdu nebojí a rámečky tak vskutku odešly do věčných lovišť. Navíc nikde ani známka po vykousnutí displeje a vzhledem tak Mi MIX 3 bude opravdu bodovat. Přední selfie kamerka bude možná s podobným vysouvacím principem jako u VIVO Nex, ale nebylo to prozatím oficiálně potvrzeno. Stejně tak čtečka otisků prstů se očekává integrovaná přímo v displeji, ale možná jde jen o zbožné přání. I když už Xiaomi předvedli u Mi 8 EE, že tuto technologii ovládají…

Jediným bezrámečkovým telefonem na trhu hodným tohoto označení v plné výši je stále jen iPhone X, ale u něj je tato skutečnost kompenzována otravným vykousnutím displeje. Xiaomi Mi MIX 3 by se tak mohl stát prvním pionýrem nového „čistého“ vzhledu a naše očekávání tím ještě vzrostla. Oficiální představení odhadujeme zhruba někdy na konec srpna, protože v červenci dostane určitě nejdříve přednost skoro-jmenovec Mi Max 3.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.