Značka Xiaomi fušuje do řemesla nejen v oblasti elektroniky, ale i všemožných doplňků a často i obskurního zboží, takže není příliš velkým překvapením, že se se z jejich dílny dočkáme i několika velmi zajímavých batohů a brašen. A právě na ty se dnes zaměříme, protože pro vás máme několik slevových kupónů z e-shopu Tomtop, takže by byla škoda je nevyužít.

Prvním kouskem je batoh klasického formátu s obsahem celých 10 litrů, pouhými 165 g váhy a speciálním čtyřvrstvým materiálem pro ochranu vašich věcí před dešťovými sprškami. Samozřejmostí je precizní zpracování s odolnými řemeny a šikovně řešeným zapínáním. Batoh je k sehnání dokonce hned v 8 barevných variantách, takže si vybere snad skoro každý. A se slevovým kupónem MIKBAN si ho můžete koupit jen za 8.08 euro.

Druhým batůžkem od Xiaomi je pak sling bag (tedy tzv. messenger bag přes rameno) s obsahem 4 litrů, polysterovým odolným zpracováním, vystuženým ramenním popruhem, nastavitelnou délkou popruhu a slušivým designem v šedé, případně tmavě šedé barvě. Nu a se slevovým kupónem MIBP4 vás přijde jen na 13.77 euro.

A pro dobrou míru přihodíme ještě jeden batoh, který sice není od Xiaomi, ale za to se pyšní speciálním designem proti zlodějům a odcizení. Navíc nabídne například i USB port, který můžete napájet z vaší powerbanky uložené v batohu. V tomto případě sice nemáme přímo kupón, ale batoh je momentálně v nabídce v bleskových prodejích za 11.18 euro, takže také určitě stojí za hřích.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.