Čínská společnost UMIDIGI drží krok s nejnovějšími trendy a přitom nabízí přijatelnější ceny. Jedním z těchto trendů, který se u chytrých telefonů objevuje je líbivý zadní kryt s barevným gradientem. Už jste ho mohli vidět u modelu Huawei P20 Pro. A nyní s ním přichází i Umidigi u svých novinek v podobě Umidigi One a One Pro. Nejenže budou mít takovýto kryt, ale měly by být vybaveny i zajímavým hardwarem. Takže pokud jste pokukovali po Huawei P20, ale máte hluboko do kapsy, ještě chvilku počkejte. Třeba vás mile překvapí cena nového chytrého telefonu od Umidigi.

Na fotografiích níže se můžete pokochat ukázkou jak by takováto záda u Umidigi One a One Pro měla vypadat. Je zde na výběr varianta s barevným gradientem a nebo texturou uhlíkových vláken.

Specifikace

Umidigi One přichází s 5,9-palcovým „full-screen“ displejem a poměrem stran 19:9. Displej by měl tedy zabírat až 90% přední strany. Díky tomu bude kompaktnější a elegantnější. Budete mít 5,9-palcový displej, ale velikostně na tom bude telefon jako běžné 5,2-palcové telefony. Oba telefony budou vybaveny procesorem Mediatek Helio P23 CPU s 4 GB RAM a 32 GB vnitřní pamětí (UMIDIGI One Pro – 64 GB vnitřní paměť). To by mohlo být pro uživatele dostačující.

Hlavní zadní kamera bude duální 12 MP + 5 MP s clonou f/2.0 a OV12870 senzorem. Snímač otisků prstů je umístěn na boku. V přední části je také stereofonní zvukový systém se dvěma reproduktory. Umidigi One série podporuje funkci rychlého nabíjení 5V-2A, přitom Umidigi One Pro podporuje rychlé nabíjení 18W.