Tak jsme se konečně nakonec dočkali kompletní sestavy hlavních specifikací pro chystaný Oukitel K8 a nemusíme tak jen trpně čekat na drobty a střípky informací od výrobce. Takže konec spekulacím a můžeme si objektivně udělat obrázek o dalším pokračovateli slavné řady „K“. A upřímně řečeno o nějakého extra trhače asfaltu tedy nepůjde.

Většina specifikací se po částech dostalo do oběhu už v minulých dnech, takže u nich jde jen o oficiální potvrzení, ale najdeme i pár zcela nových informací. Hlavně například použitý procesor, který asi leckoho nepotěší, protože se jedná o postarší MT6750T. Naopak je příjemné, že velký 6-palcový AUO displej s FullHD+ rozlišením a poměrem stran 18:9 dostane speciální oleofobní povrch a zadní polykarbonátový kryt baterie také extra nátěr proti šmouhám a otiskům prstů.

Specifikace Oukitel K8 :

OS Android 8.0
CPU: Octa core MT6750T 1.5Ghz
Paměť : 4GB + 64GB
SIM Dual nano-SIM
Displej 6.0″ FullHD+ 5point multi touch
Fotoaparáty 13 Mpix + 2 Mpix duální zadní +5 Mpix selfie
Baterie 5000 mAh
Frekvence sítí : 2G: 850/900/1800/1900
3G: WCDMA900/2100
4G: B1/B3/B7/B8/B20
Další: GPS, OTG, OTA, FM, G-senzor, Proximity senzor, světelný senzor, 3.5 mm jack/čtečka otisků prstů/Face ID
Datum vydání konec července

 

Jak vidíte v tabulce, tak by se telefon měl dostat na trh někdy na konci července, ale stále ještě nemáme bližší informace o ceně telefonu. Oukitel sice slibuje „velmi příznivou cenu“, ale to jsou klasické vágní sliby a musíme jen doufat v jejich reálnost. Ale brzy se určitě více objeví na oficiálních stránkách.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.