Společnost Vernee vydala koncem loňského roku druhou verzi Vernee Mix 2. Ta původní měla 4 GB RAM paměti. U inovovaného Mix 2 se RAM zvedla na 6 GB, ale zbývající parametry jsou v podstatě stejné jako u verze se 4 GB RAM.

V rámci designu reaguje výrobce na stávající trend „celoplošného“ displeje a díky tomu má 6 palcová obrazovka rozlišení 2160×1080 pixelů a poměr stran 18:9.

O výkon se stará procesor Helio P25, který doplňuje již zmiňovaných 6 GB RAM a 64 GB interní paměti, kterou lez dále rozšířit o 128 GB. Baterie má kapacitu solidních 4200 mAh a podporu rychlého 9V/2A nabíjení.

Zadní panel okupuje duální fotoaparát, který je poskládán ze 13 MPix a 5 MPix snímačů. Ty jsou uloženy horizontálně v levém horním rohu a pod nimi je umístěn snímač otisků prstů. Přední selfie kamera je 8 MPix s LED bleskem. Operačním systémem je Android 7.0 Nougat s nadstavbou VOS 1.0.

 

Pokud vás tento stručný souhrn parametrů zaujal a rádi byste se dověděli více, můžete tak učinit na oficiálním Vernee e-shopu pro Slovenskou a Českou republiku, kde aktuálně Vernee Mix 2 nabízejí za 215 Euro v černé a modré variantě. Když navíc použijete slevový kupón ve tvaru 10EURO, cena spadne ještě o 10 Euro, kupón je platný pro první tři kupující.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.