Většina současných telefonů podlehla současnému prokletí designu iPhone X a je tak skoro malou raritou setkat se s modelem bez moderně vykousnutého displeje. Ale stále se takové najdou a jedním z nich by měl být i chystaný Oukitel K8. Dnes se nám do rukou dostaly další informace o specifikacích tohoto telefonu, protože prozatím jsme měli možnost dozvědět se jen o 5000 mAh kapacitě baterie.

Takže hezky postupně. Oukitel K8 dostane do vínku 6-palcový AUO displej s FullHD+ rozlišením, poměrem stran 18:9 a poměrem užitné plochy displeje 82,4 %, krytý ochranným sklem Asahi glass a vyladěný do teplejších odstínů barev. Zadní kryt je vyroben z polykarbonátu a díky trojici vrstev nátěru bude nejen vypadat jako kovový, ale bude i mnohem odolnější k nevítaným šmouhám a otiskům prstů. Zadní duální fotoaparát dostane hlavní senzor od Sony s rozlišením 13 Mpix a ve hře nebude žádná interpolace. Dojde i na čtečku otisků prstů, technologii rozpoznávání obličeje a nezapomnělo se ani na 3.5 mm sluchátkový audio jack.

Samozřejmě uvidíme jak bude vypadat konečný produkt, protože ve výpisu specifikací toho stále poměrně hodně schází. Ale pokud se Oukitelu podaří nastavit slušnou cenu, tak by lehce staromódně vypadající K8 nemusel být vůbec špatný.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.