Chystané Xiaomi Mi Max 3 je jedním z nejvíce očekávaných telefonů v posledních týdnech a zejména fanoušci opravdu přerostlých displejů si na něj brousí zuby. Informace s ním spojené se v posledních dnech utěšeně množí a do vydání tak už nebude zbývat příliš času. Dnešní další zářez přidal na pažbu telefonu obrázek z čínské certifikační autority NCC, který potvrdil existenci vylepšené verze Xiaomi Mi Max 3 Pro.

Tedy alespoň pokud uvěříme interpretaci expertů na tajemné modely skryté pod kódovými označeními pro certifikované telefony. Tento konkrétní se skrývá pod označením M1804E4A a analytici se shodují, že se jedná právě o Xiaomi Mi Max 3. To by mělo nabídnout oproti základnímu modelu zejména výrazně vylepšený procesorový výkon, protože se zhusta spekuluje o použití Snapdragonu 710, což je jistě velký skok oproti slabšímu bratříčkovi Snapdragonu 636, který je spojován se základní verzí. Zbytek specifikací by pak údajně měl být zhruba stejný, včetně masivního 6,9-palcového displeje a 5400 mAh kapacity baterie.

Oba modely by se s největší pravděpodobností měly podívat na trh společně a jsme velmi zvědavi na jejich cenové odlišení. Doufejme, že už nebudeme čekat moc dlouho, ostatně včerejší obrázek samotného balení Xiaomi Mi Max 3 by napovídal opravdu finálnímu stádiu příprav.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.