Vlajková loď společnosti Samsung nyní získala 3C certifikaci. Jedná se o chytrý telefon Samsung Galaxy Note 9. Již jste jistě zaznamenali, že tato certifikace se stává nutností pro všechny výrobky, které by se chtěly objevit v prodeji v Číně. Není jedinou, ale je to jeden z několika požadavků. Rozhodlo o tom Čínské ministerstvo průmyslu a informačních technologií (CMIIT).

Tento smartphone by měl být představen na plánované akci 7. srpna/augusta v New Yorku. Záhy po jeho představení bude jistě výrobce chtít zahájit prodej telefonu Samsung Galaxy Note 9 v Číně. To, že je to na dobré cestě je vidět ze získání právě potřebného certifikátu 3C.

Záznam o certifikaci

Známý „leaker“ Eldar Murtazin prý už měl možnost proklepnout tuto chystanou novinku. Podle jeho slov nebude moc designových rozdílů mezi smartphone Galaxy Note 8 a Samsung Galaxy Note 9.

Zásadní změna je však ve velikosti kapacity baterie. Samsung Galaxy Note 9 bude dodáván s 4000 mAh baterií. Což by mělo zajistit jeden až dva dny užívání. Respektive 23 až 25 hodin přehrávání videa s maximálním jasem. Což je obrovský skok v porovnání s tím, co je v Galaxy Note 8. Takže pokud rádi sledujete videa na svém mobilu, nenechte si tuhle novinku ujít. Možná díky tomu zákazníci prominou i o trošku vyšší váhu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.