OnePlus 6 je mezi námi od poloviny května/mája. Na trhu byl po startu k mání v černé barvě a na začátku června/júna se k této barevné variantě přidala bílá verze a čínský trh byl obšťastněn i edicí Avengers Infinity War.

Pro ty, kteří touží po něčem, řekněme, netradičním, jde dnes do prodeje i OnePlus 6 v rudém kabátku. Abychom byli zcela přesní, jde o červený odstín Amber Red.

Pravda je bohužel ta, že pořídit si tuto barevnou variantu lze pouze na čínském trhu, kde se „červenáček“ prodává za 3599 jüanů, což je v přepočtu zhruba 544 dolarů. Ovšem pokud po červeném OnePlus 6 akutně zatoužíte, vězte, že je k předběžnému objednání například na JD.com. Jeho oficiální prodej odstartuje 9. července/júla přesně o půlnoci tamního času.

OnePlus Amber Red má k dispozici 128 GB interního úložiště a 8 GB RAM. Zadní panel je vyroben ze skla, takže punc elegance je zaručen. K tomu se přidává i kovový rám, který je také vyveden v červené. Čelní panel je pak černý. Zbytek parametrů je stejný jako u varianty Silk White.