Motorola plánuje na 2. srpna/augusta velkou představovačku v Chicagu. Už dokonce vydali i kratinké zvací video na tuto událost. Ovšem zatím je velkým tajemstvím, co přesně hodlají světu ukázat.

Spekuluje se, že po několika telefonech střední třídy, by mohla Motorola konečně ukázat něco z high-end segmentu. Mohl by to být například Moto Z3 a uvažuje se i o uvedení Moto One.

Na síti jsou ovšem momentálně k vidění i reálné fotky zatím neznámého telefonu, který je podle nepřehlédnutého loga zcela jistě vyroben v dílnách Motoroly. Zajímavé je, že mu chybí výřez nad displejem, takže by to zřejmě neměl být ani Moto Z3 ani Moto One. U těch se horní výřez očekává.

Zadní panel je vyroben ze skla. To by sice mohlo ukazovat na Moto One, ale v dolní části zad chybí text Android One. Je tedy možné, že má Motorola v zásobě ještě jeden telefon, který by mohla v srpnu/auguste prezentovat. Ale jako vždy je nutno takovou zprávu brát s rezervou, protože není potvrzena.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.