Telefon Vernee X se na trhu objevil koncem loňského roku. Svým designem přesně zapadl do trendu, který začal loni a letos s velkou razancí pokračuje. Ano, řeč je o „celoplošné“ obrazovce s poměrem stran 18:9, úhlopříčkou 6 palců a rozlišením 2160×1080 pixelů.

A nejen to, hlavním tahákem je podle ohlasů uživatelů velká baterie s kapacitou 6200 mAh s podporou rychlého 9V/2A nabíjení. K zahození není ani kombinace procesoru Helio P23 s dostatečnou pamětí, kdy RAM je 6 GB a interní paměť dosáhla na 128 GB.

Vernee X má duální fotoaparát jak na zadní, tak i přední straně. Zadní foto kombo je složeno z 16 MPix a 5 Mpix snímačů s podporou PDAF. Na čelním panelu najdeme kombinaci 13 a 5 MPix snímačů.

Optimalizovaný Android 7.1 s nadstavbou VOS 1.0 má několik užitečných funkcí, jako je například technologie pro úsporu a nízkou spotřebu energie. Tím je zaručena delší výdrž baterie na jedno nabití.

Tolik ve stručnosti o parametrech Vernee X. Pokud by vás zajímalo, jak telefon funguje v běžné praxi, můžete si pročíst naši recenzi. Zakoupit jej můžete na oficiálním Vernee e-shopu pro Slovenskou a Českou republiku, kde je aktuálně nabízen za 262 Euro. Když použijete slevový kupón ve tvaru 10EURO, cena spadne ještě o 10 Euro, kupón je platný pro první tři kupující.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.