Akční kamerky jsou velmi populárním artiklem, zejména s nastupující dobou dovolených a my dnes pro vás máme jednu velmi zajímavou nabídku na výborný kousek za slušné peníze. Jedná se o model Hawkeye Firefly 8SE a v příštích dnech bude v bleskových prodejích na e-shopu Gearbest, takže se určitě vyplatí na ně mrknout, tedy pokud o něčem podobném na prázdniny uvažujete.

Hawkeye Firefly 8SE je kompaktní akční kamerka, která je ještě mnohem univerzálnější než na první pohled vypadá. Kromě klasických záznamů vašich sportovních a dovolenkových aktivit zvládne i roli auto DVR kamerky, bezpečnostní kamery nebo kamery pro dron. Je vybavena high-end senzorem Sony IMX117 se 170-stupňovým záběrem, procesorem Ambarella A12S75 a zvládne záznam ve 4K@30fps nebo 16 Mpix fotografie. Ovládání je velmi jednoduché díky 2-palcové dotykové obrazovce, případně pomocí Wi-Fi připojení pomocí mobilní aplikace. A určitě potěší i slušné doplňkové vybavení v balení, včetně vodotěsného obalu použitelného až do hloubky 20 metrů.

V bleskových prodejích na e-shopu Gearbest najdete 4K akční kamerku Hawkeye Firefly 8SE jen za 139.99 dolarů, přičemž akce bude probíhat od 2. do 8. července. Prvních 50 zákazníků dostane dokonce jako bonus Bluetooth dálkové ovládání. Nu a každý den v 9:00 UTC (tedy v 11:00 našeho času) budou tři kusy jen za 99.99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.