Motorola v první půli letošního roku pustila do světa několik telefonů střední třídy, takže se zdá, že uzrál čas na odhalení vlajkové lodi. S tím zřejmě souvisí i jejich upoutávka, která avizuje představovačku, která by měla proběhnout 2. srpna/augusta. Dočkáme se tedy telefonů Moto Z3 a Moto One Power?

Z video pozvánky není nic zřejmé, ale doprovodný slogan „jste připraveni na zcela nový způsob připojení, streamování, stahování a videohovory“ je docela výmluvný. A vzhledem k tomu, že prezentace proběhne v Chicagu, můžeme očekávat, že půjde o větší akci.

Hlavním adeptem na představení je Moto Z3, protože jeho předchůdce přišel loni v červenci/júli. Nicméně se o tomto telefonu moc nemluví. Jediná zmínka padla o použitém procesoru, kterým by měl být Snapdragon 845. Měl by mít také zadní duální kameru a neměly by chybět ani nové Moto mody.

O druhém telefonu, který by mohl být prezentován, tedy o Moto One Power se to ho ví daleko víc a dokonce byl k vidění i na reálných fotkách. Podle posledních zpráv by měl být jeho obchodní název zjednodušen na Moto One, měl by mít skleněnou konstrukci s hliníkovým rámem, ovšem místo USB-C by měl být použit standardní micro USB port. A, samozřejmě, měl by běžet na čistém Androidu.

Do termínu prezentace je však dost času na to, abychom se mohli dozvědět nějaké zásadnější informace. Takže zůstaňte na příjmu.