Kolem Xiaomi Mi Max 3 panují v posledních dnech lehké nejasnosti. Tedy hlavně kolem termínu jeho uvedení. Xiaomi totiž chystá na 3. červenec/júl akci a zatím docela mlží kolem toho, co hodlá představit.

Valná většina tipařů tvrdí, že to bude právě Mi Max 3 a jistou dávku pravděpodobnosti tomuto dohadu přidala i skutečnost, že se oficiálních stránkách Xiaomi na krátkou chvíli mihl obrázek Max 3 i s cenou.

Podle Tenaa výpisu víme, že telefon by se měl objevit ve třech verzích se 3/4/6 GB RAM a 32/64/128 GB interní paměti. A právě poslední verze by měla být údajně naceněna na 1699 jüanů, což je v přepočtu zhruba 258 dolarů.

Pokud tuto cenovku porovnáme s loňským Mi Max 2, nezdá se být nereálná. Se stejnou cenou se prodávala verze 4 GB RAM a 64 GB interní paměti, takže u Max 3 potěší, že jeho nejvyšší paměťová verze bude startovat na stejné ceně.

Samozřejmě cenu je nutno v této chvíli brát s rezervou, nic není potvrzeno a vlastně ani s jistotou nevíme, zda bude Xiaomi Mi Max 3 skutečně uveden začátkem července/júla.