Ani Google letos nechce upřít svým fanouškům nové telefony a chystá dvojici Pixel 3 a 3 XL. Jak budou vybaveny a jak budou vypadat by mohla napovědět informace známého tipaře @OnLeaks, který na svém účtu ukazuje renderované obrázky obou telefonů a přidává i pár informací o parametrech.

Google Pixel 3

Podle tipaře bude mít Pixel 3 displej s poměrem stran 18:9 a bez horního výřezu. Jeho úhlopříčka by měla být 5,4 palce a brada i čelo čelního panelu jsou poměrně masivní.

Přední kamera by měla být duální a zadní fotoaparát tvoří pouze jeden snímač. Snímač otisků najdeme na zadním panelu a údajně bychom mohli očekávat i stereo reproduktory. Rozměry Pixel 3 by měly být 145,6×68,2×7,9 mm.

Google Pixel 3 XL

Podle renderů by měl mít telefon výřez nad displejem s úhlopříčkou 6,2 palce, brada je opět poněkud větší. Zde by měl být uložen reproduktor, který společně s reprákem v horním výřezu budou stereo. Boční rámečky jsou minimální.

Stejně jako u menšího z obou Pixelů bude i zde selfie kamera duální a v případě hlavního fotoaparátu se musíme spokojit s jedním snímačem. Rozměry telefonu by měly být 158×76,6×7,9 mm.

Očekává se, že u obou Pixelů bude použit Snapdragon 845 a Android P. Uvedeny by mohly být někdy v průběhu října/októbra.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.