Společnost Xiaomi se pomalu ale jistě začíná obracet směrem k Evropě. V několika evropských městech včetně Prahy má své kamenné prodejny, ale také několik e-shopů, kam postupně dodává produkty, které bylo možno donedávna zakoupit pouze v Číně. Do Evropy putuje i notebook Xiaomi Mi Air, který aktuálně koupíte ve Španělsku.

Tento 13,3 palcový notebook měl svou premiéru ve španělském Madridu a od dnešního dne jej můžete zakoupit na oficiálních stránkách Xiaomi Spain, případně, pokud máte na prázdniny namířeno do Madridu či Barcelony, bude i tam k mání v kamenných prodejnách Mi Store.

Nutno ovšem podotknout, že ve Španělsku koupíte Xiaomi Mi Air pouze v jedné verzi s procesorem Intel Core i5-8250U (platforma Kaby Lake R) s 8 GB paměti RAM a 256 GB interního úložiště a zatím není známo, zda se budou prodávat i jeho další varianty. Notebook pořídíte za 899,99 Euro, což je zhruba 23 193 Kč.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.