Společnost Vernee už několikrát prokázala, že se nebojí ani produkce odolných telefonů, které však jako typické odolňáky nevypadají. Další takovým kouskem v jejich stáji je zbrusu nový Vernee V2 Pro.

V2 Pro prostě klame tělem a přestože má nezbytnou certifikaci IP68, odolnou konstrukci s rámem z magnalia, což je slitina hliníku a hořčíku, která je velmi tvrdá, budí dojem elegantního šviháka. Na odolnosti přidávají i zesílené TPU rohy a podle výrobce by měl Vernee V2 Pro přežít i fungování v extrémních teplotních podmínkách od -30°C do 60°C.

Displej má úhlopříčku 5,99 palce s FullHD+ rozlišením a ochranným sklem Gorilla Glass. Jako procesor byl použit osmi jádrový Helio P23 a maximálním taktem 2,5 GHz, 6 GB RAM a 64 GB interní paměti. Operačním systémem je Android 8.1 Oreo s nadstavbou VOS.

Ve foto výbavě najdeme zadní duální fotoaparát se snímači 16 MPix + 5 MPix a přední kameru tvoří dvojice 13 MPix a 5 MPix. Rozhodně potěší i kapacita baterie, která dosáhla na 6200 mAh a má podporu 9V/2A rychlého nabíjení. Výrobce dokonce nezapomněl přidat i NFC, senzor tepové frekvence, snímač otisků a globální LTE.

Vernee V2 Pro se momentálně nachází v předběžných objednávkách na stránkách oficiálního Vernee e-shopu pro Slovenskou a Českou republiku, kde jej pořídíte za 299 Euro. Když použijete slevový kupón ve tvaru 10EURO, cena spadne ještě o 10 Euro, kupón je platný pro první tři kupující.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.