Fitness náramek Xiaomi Mi Band 3 se od svého uvedení koncem května/mája dočkal masivního úspěchu. Jeho cena 169 jüanů (26 dolarů) zapůsobila tak, že hned na startu prodejů měl Mi Band 3 více než 640 tisíc rezervací.

Náramek stále trhá prodejní rekordy i přesto, že byl doposud nabízen pouze v černé barvě. To se od dnešního dne mění, protože Xiaomi vrhla do prodeje další dvě barevné varianty náramku, konkrétně modrou a oranžovou, za parádní cenu 19,9 jüanů (3 dolary). Samozřejmě jde jen o plastový řemínek bez modulu.

Řemínek je vyroben z termoplastického elastomeru, který je odolný proti opotřebení a jeho zapínání je natolik pevné, že je údajně nemožné aby se náramek samovolně rozepnul.

Kromě toho je samotný modul vodotěsný a odolný vůči prachu s certifikací IP67. K jeho funkcím patří zobrazování příchozích hovorů, textovek, informací o počasí a samozřejmě nechybí běžné funkce jako je krokoměr, počet spálených kalorií, monitoring spánku, monitoring srdečního tepu nebo budík.

Xiaomi Mi Band 3 se zatím prodává pouze na čínském trhu a proslýchá se, že v září/septembri půjde konečně do prodeje i verze s NFC s cenovkou 199 jüanů (30 dolarů).

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.