Společnost Hisense nepatří k těm čínským producentům, kteří by měli obrovskou fanouškovskou základnu, ale i přesto se stále zuby nehty drží na trhu. A včera přichystala novinkový telefon Hisense H20, který na první pohled dává vědět, že i malí výrobci ctí velké trendy.

Designová výbava vyloženě frčí na módní vlně. Horní výřez, skleněná konstrukce s kovovým rámem a podpora AI, to je prostě to, co uživatelé hledají u top modelů.

Jak je však na tom Hisense H20 v rámci hlavních parametrů? Displej má úhlopříčku 5,8 palce s rozlišením 2280×1080 pixelů a jako procesor byl použit Snapdragon 636 s 6 GB RAM a 128 GB interní paměti. Baterie má kapacitu 3020 mAh.

Ani fandové mobilní fotografie nebudou ochuzení. Zadní duální kameru tvoří kombo 12 MPix + 5 MPix s AI funkcemi. Přední selfie snímač má rozlišení 20 Mpix.

Ale hlavním tahákem bude podle společnosti jednoznačně hlasová AI asistence, pro kterou je na hraně přístroje vyhrazeno speciální tlačítko, kdy dlouhým podržením asistenta aktivujete. Kromě toho lze pomocí tlačítka provést až dvanáct různých operací.

Hisense H20 jde do prodeje s cenovkou 2599 jüanů, což je v přepočtu zhruba 396 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.