Chystané Xiaomi Mi A2 s Android One už dávno nepatří k velmi dobře skrývaným tajemstvím, ostatně jsme v minulých dnech měli možnost telefon vidět ve videu dvou španělských Youtuberů, případně v listingu jednoho švýcarského obchodu. Takže je jasné, že velmi velmi brzy Mi A2 vtrhne na mezinárodní scénu, otázkou je pouze kdy přesně.

Samozřejmě musí jít o globální představovací akci, protože dostupnost bude stejná jako u Mi A1, které bylo k mání opravdu skoro po celém světě. A jedná takový akce by měla následovat opravdu brzy, protože se na oficiálním Twitteru Xiaomi objevila malá anketa cílená na fanoušky s otázkou, kde by si přáli vidět příští globální představovačku. Nabídka zahrnuje spoustu kontinentů a třeba i Mars, ale ten přece jen si nebude úplně realistickou volbou. Každopádně až bude vybráno místo, tak bychom se někdy v červenci měli dočkat této akce a představení nového produktu. Nikde sice nebylo zmíněno, že půjde právě o Mi A2, ale veškeré indicie tomu nasvědčují.

O parametrech Xiaomi Mi A2 už asi nemusíme příliš hovořit, protože už je asi všem jasné, že půjde v podstatě o identickou kopii Xiaomi Mi 6X s čistým Androidem namísto MIUI. Ale upgrade v porovnání s první generací bude skoro ve všech aspektech a spolu s očekávanou velmi slušnou cenu se bezpochyby opět bude jednat o prodejní hit. Tak už aby to bylo….

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.