Film Jurský svět 2 plní nejen naše kina, ale rozpoutal také vlnu nadšení i v Říši středu a zakrátko se stal kasovním trhákem. Údajně vydělal během prvního promítacího víkendu 112 milionů dolarů. Prostě popularita ohromná a svou polívčičku si chce přihřát i Huawei a pustil do prodeje Honor 7X ve speciální edici Jurassic World Limited Gift Box Edition.

Původní Honor 7X šel do prodeje loni v říjnu/októbri v několika paměťových verzích, ale speciální edice se prodává pouze ve verzi 4 GB RAM a 32 GB interní paměti. Součástí balení je i náhradní kryt s motivem filmu a dalších pár drobností, jako třeba přívěsek na klíče. V telefonu pak najdeme několik tapet Jurského parku.

Dobrou zprávou ovšem je, že Honor 7X Jurassic World je nabízen za stejnou cenu za jakou se aktuálně prodává původní verze telefonu, a to je 1099 jüanů (168 dolarů). A koupit jej můžete například zde.

V rychlosti připomeňme, že Honor 7X má 5,93 palcový displeje s FullHD rozlišením, procesorem je osmi jádrový Kirin 659, běží na Android 7.0 s EMUI 5.1 a zadní fotoaparát je duální.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.