Pilné včeličky v Oukitelu pracují opravdu dnem i nocí a tak se přísun novinkových telefonů této značky jen tak nezastaví. Velmi brzy po uvedení modelu K7 s velkou 10.000 mAh baterií k nám prosákly informace o dalším novém kousku na cestě. Podle všeho to se jménem nebudou příliš komplikovat a půjde o Oukitel K8, který dostane do vínku 5000 mAh kapacitu baterie.

Z prvních zveřejněných obrázků je jasné, že pro tentokrát v Oukitelu nepodlehli moderní mánii vykousnutých displejů a telefon je tak zcela tradiční s poměrně tenkými rámečky po stranách. Displej samotný pak bude 6-palcový s FullHD+ rozlišením (tedy 2160×1080 pixelů) a poměrem stran 18:9. Vyčíst se z obrázků dá i existence duálního zadního fotoaparátu s LED bleskem nebo čtečka otisků umístěná hned pod ním. Poměrně překvapivě bude zadní kryt telefonu jen polykarbonátový, ale trojitá vrstva nátěru by mu měla dodat kovový vzhled, přičemž by měl být lehčí a odolnější proti zaneřádění šmouhami otisků prstů.

Zbytek specifikací ještě není znám včetně plánované ceny a přesného data vydání, takže vše co víme je jen to, že by měl být oficiálně představen někdy v průběhu července. Podle všeho bude Oukitel K8 malou odbočkou od zažité rutiny slavné řady „K“, která je vždy zaměřena na extrémní výdrž a kapacitu baterie, ale v tomto případě to u K8 vypadá na telefon klasičtějšího střihu. Tak snad se zadaří i s nějakými solidnímu parametry a výbavou.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.