Stejně jako tablet Mi Pad 4, spatří zítra oficiálně světlo světa i telefon Redmi 6 Pro. I o tomto zařízení víme vlastně už vše. Dokonce jsme se mohli mrknout na první unboxing video.

Dost možná i proto, že prezentace telefonu bude vlastně jen formalita, uvolnila Xiaomi na svém Weibo účtu první foto výstupy z telefonu a chce se pochlubit jejich kvalitou, protože jak známo, fotoaparáty Redmi 6 Pro budou mít AI podporu.

Zadní kamera je duální a je složena ze snímačů 12 MPix a 5 MPix a jak již bylo zmíněno, má také u některých funkcí, jako je portrétní režim AI podporu. To by mělo zajistit poměrně dobré vykreslení detailů. Je zde také funkce AI Beauty, která by měla přispět k oživení fotografie.

Většina fotek je nafocena za dobrého osvětlení a dvě jsou evidentně foceny za horších světelných podmínek. Ovšem opět je velmi těžké posoudit jejich skutečnou kvalitu, protože jsou fotky výrazně zmenšené, chybí jim exif a mně osobně nepřipadají zas až nějak extra dobré.

Jak už to tak bývá, jedna věc je foto výstup, kterým se chce výrobce pochlubit, takže dost možná použije i nějaké úpravy v postprocesu. Druhá věc je pak realita, kdy fotky zveřejní uživatel, který chce skutečně ukázat, jak dobré fotky z telefonu lezou.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.