Výrobci chytrých nositelností No.1 pracují evidentně dnem i nocí, protože nás s železnou pravidelností a kadencí lehkého kulometu obšťastňují svými produkty opravdu velmi často. Poslední v řadě je prozatím model No.1 F13 a jedná se o odolné chytré outdoor hodinky, které budou navíc exkluzivně ve slevě na e-shopu Gearbest už od 25. června.

No.1 F13 se bude snažit zájemce nalákat hlavně svými outdoor a odolnými kvalitami, k čemuž jim dopomůže hlavně certifikace IP68, ale i příjemné maličkosti jako například safírové sklíčko kryjící displej. Ten je kruhový 1-palcový s TFT technologií a dostatečně velký na zobrazení vašich notifikací. F13 zvládá také celou řádku speciálních sportovních módů a chytrého fitness pomocníka na sledování fyzické aktivity a srdečního tepu. A 350 mAh baterie slibuje i nadprůměrnou výdrž.

Během prvních prodejů od 25. června do 1.července budou chytré hodinky No.1 F13 navíc k mání na e-shopu Gearbest jen za 29.99 dolarů. Prvních deset kusů bude navíc každý den k dispozici jen za 13.99 dolarů, takže proč nezkusit štěstí ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.