Už je zcela jasné, že nové Xiaomi Redmi 6 Pro bude spolu s novou generací tabletu Mi Pad 4 představeno už 25. června a na veřejnost se už dostala velká většina specifikací a detailů o těchto modelech. Samozřejmě ještě chybí některé zásadní věci, jako je třeba cena, ale dnes můžeme alespoň do mozaiky vložit další střípek, protože už jsou známy i údajné paměťové varianty, které budou k dispozici.

Ačkoliv se v certifikačních materiálech TENAA objevila u Redmi 6 Pro verze se 2 GB RAM a 16 GB vnitřní paměti, tak podle zasvěcených indických zdrojů by tomu tak u prodejních verzí být nemělo. Což je jen a jen dobře, protože podobná čísla už si pomalu odvykáme vídat. Měla by tak být k mání hned trojice verzí Redmi 6 Pro, od 3GB+32GB přes 4GB+32GB až po 4GB+64GB.

Stejně tak nový Xiaomi Mi Pad 4 by měl dorazit ve třech odlišných variantách, přičemž základní dvě Wi-Fi verze by měly 3GB+32GB a 4GB+64GB. Speciální LTE verze se SIM slotem by pak byla k dostání jen jako 4GB+64GB. Barevné možnosti by měly být poměrně omezené a na výběr bude jen černá nebo zlatá. A když jsme už tak u těch barev, tak se brzy na trhu měly objevit i zelená varianta Mi 6X a červená Redmi Note 5.