Vzhledem k tomu, že pokud se v poslední době mluví o Meizu, mluví se hlavně o chystaných telefonech Meizu 16 a 16 Plus. Mohlo by se tedy zdát, že společnost na ničem jiném nedělá. Opak je pravdou. Generální ředitel Meizu se nechal slyšet, že makají i na novinkovém Meizu X8.

Ředitel Jack Wong také zmínil i dva hlavní parametry chystaného X8. Prvním z nich je použitý procesor, kterým by měl být poslední čipset z dílen Qualcomm, osmi jádrový Snapdragon 710. Ten je postaven na 10nm výrobním procesu s architekturou Kryo 360, frekvencí 2,2 GHz a GPU Adreno 616.

Druhá informace se týká snímače otisků prstů. Ten rozhodně nebude mít Meizu X8 integrován do displeje. A pokud se podivujete nad označením chystaného telefonu, tedy X8, pak vězte, že řada X nahradí řadu MX. Poslední přístroj této řady byl MX6, který se dostal na trh v roce 2016. Loni nebyl vydán žádný telefon s označením MX7, takže je tedy zřejmé, že první přístroj nové série X má pořadové číslo 8.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.