Motorola v letošním roce chystá telefony s čistým Androidem a první vlaštovkou by měl být telefon Motorola One Power. Sice jsme už měli možnost zahlédnout pár renderů a také už víme něco málo o parametrech tohoto přístroje, ale nyní jsou na síti k vidění první reálné fotky, které asi nepotěší odpůrce horního výřezu nad displejem.

V podstatě i celkový design telefonu se vymyká tomu, na co jsme u Motoroly zvyklí. Vzhledově se tedy Motorola One Power stává poměrně tuctovým zařízením, je to prostě to, co najdeme u hromady jiných modelů. Inspirace iPhone X je letos k vidění na každém rohu.

Snad jediné, co zůstává z designové linie Motoroly je logo, umístěné v zadním snímači otisků prstů. Duální fotoaparát už není uložen do kruhového modulu, ale trůní v levém horním rohu zad a snímače jsou poskládány vertikálně. Ve spodní části zad si nelze nepovšimnout nápisu Android One.

Přední kamera a další senzory jsou uloženy v horním výřezu, na levé hraně je pak slot pro SIMky. Pravá hrana je osazena klasickou kombinací tlačítek pro hlasitost a zapnutí přístroje. Nu a spodní hrana patří konektoru USB-C a mřížkám reproduktorů, které by údajně měly být stereofonní. Další parametry telefonu můžete vidět na obrázku níže.

Podle všeho však jde zatím jen o testovaný prototyp Motorola One Power, takže se do jeho vydání může ještě ledacos změnit. A to, kdy by se telefon mohl objevit na trhu a s jakou cenou zatím není známo.