Xiaomi Mi Band 3 byl oficiálně představen už 31.května  a nová generace velmi populárního chytrého náramku se od té doby těší opravdu velké pozornosti fanoušků. Ještě před začátkem prodejů Xiaomi evidovali přes 600.000 rezervací a tato čísla samozřejmě od té doby šla jen a jen nahoru. Reálná dostupnost Mi Band 3 tak stále není bůhvíjaká, protože je prostě poptávka příliš velká a Xiaomi ji nestíhají pokrýt.

Díky tomu mohou někteří přeprodejci nabízet náramek za ceny až kolem 50 dolarů, přičemž oficiální cena základní verze je jen 26 dolarů a NFC varianty 30 dolarů. Což samozřejmě mnohé skalní fanoušky rozpaluje doběla. Ale Xiaomi nezahálí ani v oblasti péče o svůj produkt, protože už je k dispozici první softwarový update, který přináší funkci Mute, tedy ztlumení spárovaného telefonu. Update je prozatím k dispozici pouze pro telefon s Androidem, iOS si s touto funkcí zatím neumí poradit.

Xiaomi Mi Band 3 je velmi povedený chytrý náramek a není divu, že je o něj takový zajem. Kompaktní chytrý náramek s vyměnitelnými řemínky a 0.78-palcovým OLED displejem prostě frčí a skvělá cena je jen třešničkou na dortu. Navíc vestavěná 110 mAh baterie by měla zvládnout až 20 dnů provozu na jedno nabití a Mi Band 3 je i vodotěsný, takže zvládne i nějakou tu koupel či potápění.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.