Telefony značky Honor se na našem trhu těší dlouhodobě velmi dobré pověsti a popularitě a nejen u nejvyšších modelů. Oblibu si získávají i levnější kousky a do boje na našem trhu už oficiálně vyrazil už i Honor 7S. A že je v této kategorii nabito, protože bude přímo soutěžit se stálicemi typu Xiaomi Redmi 5A , případně levnějšími modely od Nokie. Bude mít tedy Honor 7S čím zaujmout ?

Ačkoliv je Honor 7S označován v propagačních materiálech jako bezrámečkový, tak jediným pohledem samozřejmě pochopíte, že tomu tak není. Displej sice nemá nějaké extra tlusté rámečky na bocích, ale jejich přítomnost je neoddiskutovatelná. Jinak se jedná o 5,45-palcový displej s HD+ rozlišením 1440 x 720 pixelů, tedy s poměrem stran 18:9. Telefon je také poměrně kompaktní a váží pouhých 142 g.

This slideshow requires JavaScript.

Základní hardwarové vybavení zahrnuje quad-core procesor MT6739, 2 GB RAM, 16 GB vnitřní paměti, 13 Mpix zadní fotoaparát, 5 Mpix selfie přední kamerku, 3020 mAh kapacitu baterie, hybridní dual SM slot, podporu odemykání obličejem, micro USB konektor a systém Android 8.1 Oreo. Takže například zcela chybí čtečka otisků prstů.

Předprodeje Honor 7S by u našich prodejců měly začít už dnes a reálná dostupnost je odhadována někdy na začátek července. V nabídce bude černá, modrá a zlatá verze telefonu, takže i zákazníci vybírající podle barev snad budou uspokojeni. Cena je oficiálně nastavena na 2799 korun, což není mnoho, ale jak zmíněno, tak konkurence je opravdu neúprosná.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.