Zítra nastane ten velký den, kdy nám bude představen telefon Oppo Find X. Lavina spekulací, úniků a fám se však nezastavila a máme tu další teaser, který se objevil na stránce Slashleaks, takže jej musíme brát s rezervou.

Včera jsme se dozvěděli, že Find X bude mít Full-screen design s zatím bezkonkurenčním poměrem displeje vůči tělu. Ten by měl být 93,8%. Hned se také začalo spekulovat o tom, jak takového poměru chtějí Oppo inženýři dosáhnout.

Jednou z diskutovaných možností bylo použití posuvného designu panelů, kde by fotoaparáty byly uloženy pod displejem. To by mohl potvrdit již zmíněný snímek. Je zde vidět jakým způsobem by měly být kamery a senzory uloženy v posuvném panelu, ale obrázek působí tak trochu dojmem, že si někdo pohrál s fotkou telefonu v Photoshopu.

Zpráva o posuvném panelu se začala rychle šířit sítí, takže detaily Oppo Find X najdeme i na Twitteru. Každopádně ať už bude uložení kamer a senzorů řešeno jakkoli, poměr obrazovky k tělu je zajímavý a podle renderů bude zajímavý i design celého přístroje, protože snad jediný rámeček, který je vidět se nachází na bradě a chybí i horní výřez.

Zdá se, že chybí i snímač otisků prstů na zádech, takže buď bude čtečka integrována přímo do displeje, nebo se budeme muset zcela spolehnout na odemknutí telefonu pomocí rozeznání obličeje. Doufejme jen, že kolem Oppo Find X neprobíhá podobný humbuk, který jsme zažili před uvedením Lenovo Z5 a nakonec se z něj vyklubal telefon, který ničím zásadním z řady nevybočoval.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.