Ohodnoťte článek

Xiaomi Mi 8 je telefon, který zaujal potenciální kupce. Ale přestože by dnes mělo běžet další kolo prodejů, už čtvrté v pořadí, na všechny koupě chtivé se prostě nedostalo a zřejmě ani dnes nedostane. To vyvolává otázku, kolik kusů telefonů vlastně Xiaomi vyrobí a kolik jich pustí do prodeje?

Přestože Lei jun sliboval, že je vyrobeno enormní množství Mi 8 a mělo by se dostat na každého zákazníka, zdá se, že tomu tak opravdu není. V každém z prodejů byl telefon bleskově vyprodán. Což vyvolává nespokojenost a společnost by měla být na pozoru, protože tato situace by jí mohla odlákat některé fanoušky.

Navíc to, že Xiaomi není schopna naplnit sklady dostatečným množstvím přístrojů, nahrává do karet některým přeprodejcům, kteří nemají problém telefon prodávat i o 100 až 200 dolarů dráž, než je oficiálně stanovená cena.

I u dnešních prodejů se očekává, že telefon bleskově zmizí, takže pokud chcete zkusit štěstí můžete například na Mi Mall nebo Xiaomi Youpin. Případně se můžete zkusit mrknout i na Banggood nebo Geekbuying, kde je Mi 8 také nabízen, ale tam už si poněkud připlatíte.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.