Ani společnost Motorola nezaostává ve vývoji telefonů s čistým Androidem, které by měly být cenově dostupné. Jedním z nich by měl být Motorola One Power, který poběží na Android One a údajně se chystá i Moto C2, který bude mít Android Go.

Nový Motorola telefon s Android Go se objevil ve výpisu FCC s kódovým označením XT1920 a jeho obchodní název by mohl být Moto C2. Podle informací v dokumentu by měl mít přístroj 1 GB RAM paměti a 16 GB interního úložiště.

Displej bude mít úhlopříčku 5 až 5,2 palce a rozměry přístroje budou 147,88×71,22 mm. Kapacita baterie by měla být 2000 mAh nebo 2100 mAh. Kromě toho by měl telefon podporovat i LTE sítě.

Vzhledem k tomu, že se minulý měsíc objevily zvěsti o přípravách telefonů Moto C2 a C2 Plus a také s ohledem na to, že předchozí model Moto C byl levný telefon s 1 GB RAM, tipaři usuzují, že půjde o jeho nástupce, tedy Moto C2. Jde zatím jen o spekulace, ale bylo by to poměrně logické, protože s přechodem na Android Go by mohl být původní Moto C jen minimálně upgradován.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.