Červen se nám už přehoupnul do své druhé poloviny a pro mnoho z nás už je tak pomalu čas začít přemýšlet o plánovaných prázdninových dovolených. Ale pilné včeličky z e-shopu Gearbest si o dovolené evidentně mohou nechat jenom zdát, protože jsou zpět s dalšími masivními slevovými akcemi pro nadcházející dny. Pro Číňany mají dokonce tyto akce konkrétní název, protože spadají pod pololetní „618“ nákupní festival.

Tak si pojďme projít, co nás v příštích dnech na Gearbestu čeká :

  •  20.června-25.června: Start fotbalového šampionátu je signálem k maratonu slev
  • 25.červen-2.červenec: Čas pro Maximální slevové šance s 50 % dolů
  • 2.červenec-9.červenec: Poslední šance na chycení těch správných slev

Jak je už u Gearbestu zvykem, tak jsou všechny tyto akce doprovázeny i dalšími vychytávkami a benefity, jako jsou akce „3 položky za 10 dolarů“, náhodné balíčky s výhrami jen za 0.99 dolaru nebo speciální doplňky k nákupu za 2.99 dolarů. Jen si vybrat.

Dojde i na soutěže, ať už jde o penaltový rozstřel, kde můžete jako první cenu vyhrát zbrusu nový OnePlus 6, nebo klasické Kolo Štěstí se spoustou velmi zajímavých cen jako je například 3D tiskárna. Každý nákup přes 80 dolarů má také šanci vyhrát speciální letní dárek, i když nabídka platí jen pro prvních 1500 zákazníků.

Veškeré informace o pololetních slevách se všemi detaily samozřejmě najdete na oficiálních stránkách Gearbestu. Tak se na ně nezapomeňte podívat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.