Čekání na novinku od firmy Oukitel už brzy skončí, protože další člen slavné rodiny telefonů řady „K“ by měl dorazit na trh už 19. června. Tedy alespoň od tohoto dne bude nový Oukitel K7 k mání v globálních předprodejích. A členové týmu inženýrů pracujících na tomto telefonu se asi zhlédlo v týmovém pojetí mančaftů na probíhajícím fotbalovém šampionátu a my pro vás tak máme jedno video dokumentující průběh vzniku K7.

Počátky práce na tomto telefonu sahají až do prosince 2017, takže od té doby ušel pořádný kus cesty a na vývoji se podílely stovky lidí. Samozřejmě došlo i na velmi podrobné testování v laboratorních podmínkách, ostatně bylo to nutné, protože hlavní devizou telefonu je obří 10.000 mAh baterie a je nezbytné, aby výdrž a výkon nabíjení byly v souladu s vysokými standardy řady „K“. Ale podle slov inženýrů jde určitě o jeden z jejich nejpovedenějších modelů.

Pokud jste tedy už najisto přesvědčeni o kvalitách Oukitelu K7, tak je k dispozici i $30 slevový kupón BG618K7, se kterým se cena dá srazit až na 159.99 dolarů. Předprodeje odstartují oficiálně 19. června a nejprve bude exkluzivně k dostání jen na e-shopu Banggood, k této nabídce se také vztahuje zmíněný slevový kupón. Dojde i na nějaké ty doprovodné akce a bonusy, například každý den budou dvě náhodné objednávky telefonu odbaveny jako zcela zdarma. Více o předprodejích najdete přímo na stránkách Banggoodu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.