Jestliže jste v poslední době dychtivě sledovali každou novinku o revolučním VIVO NEX, tak možná teď tu máte jednu z nových příležitostí být opravdu ve střehu. Na scénu totiž přichází netrpělivě očekávaný telefon společnosti OPPO, Find X. A zdá se, že ve srovnání s VIVO NEX si Find X v ničem nezadá.

Jestliže se dá mluvit o tom, že po prvotních zmínkách o OPPO FIND X se mezi fanoušky rozvířil obrovský humbuk, tak věřím, že po shlédnutí níže uvedeného teaseru, půjde o zcela oprávněný rozruch.

Reklamní video OPPO FIND X

Ačkoli OPPO v případě pojmenování telefonu sáhlo po velmi neoriginálním názvu (a opět ten čínský Apple syndrom…), tak co se konceptu týče jde o originál jak řemen. A jestli můžeme mluvit o nedávno představeném VIVO NEX jako o revolučním přístroji, tak OPPO FIND X jde možná ještě o kousek dál. Už jenom v tom případě, že tato novinka půjde i na evropský trh, což o VIVO NEX zatím říci nemůžeme. Škoda!

A že nepůjde jen o revoluci ohledně distribuce na Starý kontinent, naznačuje i níže uvedený GIF snímek.

Na něm vidíme revoluční řešení posuvného zadního krytu, který kryje hlavní duální fotoaparát s LED bleskem. Šipky ze snímku naznačují, že to samé patrně platí i o předním panelu. V praxi to znamená, že čelní selfie kamerka se spolu s čidly schovává fyzicky pod displejem. Ten před použitím jednoduše odsunete a kamerka na vás vykoukne. Mimochodem, na detail zadního krytu po vysunutí již odkazují i rozeslané pozvánky, více zde.

V klidovém režimu můžeme tedy o OPPO FIND X říci, že jde konečně o plnohodnotný bezrámečkový přístroj. Což potvrzuje i snímek níže, který také momentálně koluje na síti.

Připomínáme, že potvrzení výše popsaného se snad dočkáme již zanedlouho. OPPO FIND X se nám představí v Paříži v Louvre už 19.června/júna.