Každé čtyři roky se svět v podstatě zastaví kvůli fotbalovému šampionátu a produktivita práce jde ve většině zemí úspěšně k bodu mrazu. A událost podobného kalibru samozřejmě láká i výrobce telefonů k různých doprovodným akcím a my pro vás dnes máme informace o jedné takové od Bluboo. A zejména jejich tipovací akce vypadá velmi zajímavě, protože se bude hrát o zajímavé ceny.

Celá tipovací soutěž začne 17.června a každý týden budou vybrány dva zápasy fotbalového šampionátu a vy můžete tipovat jejich přesné skóre. Během čtyř týdnů šampionátu tak budeme mít možnost tipovat dohromady v osmi případech a na konci budou tři nejúspěšnější tipéři odměněni. Hlavními cenami bude 500 dolarů v hotovosti, kopačky značky Nike nebo telefon Bluboo řady S. Vše co musíte udělat je registrace na stránkách Bluboo a samozřejmě správné tipy na zápasy.

Samozřejmě je u příležitosti fotbalového svátku akcí naplánovaných mnohem více, takže například všechny hlavní produkty Bluboo budou dočasně zlevněny o 30 %, k mání budou $30, $20 a $10 slevové kupóny k nákupu na Aliexpressu a dojde i na giveaway soutěže každý týden na oficiálním Facebooku značky Bluboo.

A když už tak hovoříme o telefonech Bluboo, tak se sluší zmínit, že je konečně na světě i softwarový update pro model Bluboo S3, který bude ke stažení přes OTA někdy na konci června. Tento update by měl vylepšit už tak velmi dobrou výdrž baterie a nabíjení, o čemž se můžete přesvědčit v následujícím videu. Podle něj by pouhých 5 minut nabíjení mělo stačit na celé dvě hodiny hlasových hovorů nebo hodinu přehrávání videa.

Více informací o veškerých aktivitách Bluboo spojených s fotbalovým šampionátem najdete na oficiálních stránkách, oficiálním Facebooku nebo dalších Facebookových stránkách.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.