Oficiální úvodní ceremoniál fotbalového mistrovství světa 2018 v Rusku už máme za sebou a stejně tak i první, lehce jednostranný zápas. A troufnu si říct, že pro mnoho z nás se několik příštích týdnů změní na fotbalové období se vším všudy. Jak už je zvykem, tak s podobnými globálními událostmi přichází i spojené slevové akce velkých prodejců a jednu takovou pro vás máme i dnes. Čínský obchod Gearbest asi také vedou fotbaloví fandové, protože pro nás nachystali slušnou řádků akčních nabídek.

Samozřejmě nemohou chybět ani bleskové prodeje s omezeným počtem kusů, tentokrát stylově pojmenované jako „Penaltový rozstřel“. A dá se tam najít i nějaký ten zajímavý míč na kopnutí do brány ? Slovy našich reprezentantů, tak určitě…. Co třeba zbrusu nový telefone UMIDIGI Z2 ve slušivé Twilight barevné variantě, se 6,2-palcovým vykousnutým displejem a hned čtveřicí fotoaparátů za 249.99 dolarů. Nebo co třeba takhle investovat do vlastního zdraví a koupit si za 41.99 dolarů elektrický zubní kartáček SOOCAS /SOOCARE X3 Sonic ?

Ale ani standardní kategorie prodejní akce World Cup 24/7 s nabídkami nešetří a určitě se i tam najdou některé lákavé kousky k pořízení. Třeba sekce Telefony má v nabídce slušné sólokapry jako je OnePlus 6, Honor V10 nebo třeba Xiaomi Redmi S2. Ale samozřejmě je nabídka mnohem širší a můžete se do sytosti přehrabovat v myriádách elektroniky, tabletů, gadgetů, dronů, příslušenství, domácích spotřebičů a dokonce i oblečení. Takže určitě neublíží se v poločase některého ze zápasů podívat na stránky Gearbestu a projít si to nejzajímavější z této slevové akce.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.