Ohodnoťte článek

Přestože se teď zraky fanoušků upírají směrem k Find X, společnost Oppo pracuje na dalších přístrojích. Jeden z nich prošel Tenaa certifikací a předpokládá se, že jde o přístroj Oppo R15S.

Tyto zatím jen spekulace vycházejí z toho, že nový telefon se nápadně podobá v březnu/marci představeným přístrojům Oppo R15. A navíc jsou i v tomto případě chystány dvě verze s kódovým označením PABT00 a PABM00.

Parametry, které jsou k vidění na Tenaa výpisu jsou poněkud očesané, takže můžeme říci jen to, že oba telefony mají 6,2 palcový displej, jejich rozměry jsou 156,2×75,6×8,2 mm a kapacita baterie je 4100 mAh.

Samozřejmě, že se ihned začalo spekulovat o dalších parametrech, jako je například procesor. Tím by údajně mohl být buď Snapdragon 660 nebo 710, spárovaný se 4 nebo 6 GB RAM a vzhledem k tomu, že telefon na snímku má duální kameru, uvažuje se i o podpoře AI pro fotografování.

Jsou to však jen dohady, ale podle všeho by se měly v dohledné na Tenaa objevit podrobnější informace, které v tomhle zmatku udělají jasno.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.