Společnost Hammer Technology, která stojí za produkcí své poslední novinky a zároveň vlajkové lodi pro letošní rok, Smartisan R1, ještě letos neřekla své poslední slovo. Rozhodla se totiž vypustit na trh další verzi tohoto telefonu, která má k dispozici 512 GB interní paměti.

Přestože značka Smartisan nepatří k nějak extra známým, podařilo se jí už několikrát překvapit velmi dobře vybavenými telefony a původní Smartisan R1 rozhodně zaujal svými parametry, přestože jeho cena nepatří mezi ty nejnižší. Je prvním telefonem s 1 TB vnitřním úložištěm.

A jak je na tom s výbavou nová verze Smartisan R1? V podstatě se dá říci, že byla vydána verze s kombinací pamětí, která u původního přístroje chyběla. Jde tedy o 8 GB RAM a 512 GB vnitřní paměti. Procesorem i nadále zůstává Snapdragon 845. Displej má úhlopříčku 6,17 palce při rozlišení 2242 x 1080 pixelů a poměru stran 18,7:9.

Hlavní duální fotoaparát tvoří snímače 12 MPix a 20 MPix, přední kamera je 24 MPix s podporou AI. Baterie má kapacitu 3600 mAh s rychlým nabíjením a operačním systémem je Android Oreo. Novou verzi Smartisan R1 pořídíte za 4999 jüanů, což je zhruba 781 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.