Fanoušci Oppo už pomalu začínají odpočítávat hodiny do oficiální prezentace Oppo Find X, která se bude konat 19. června/júna v Paříži. A proto i my uzavřeme dnešní den stylově, a to další zprávou o tomto dlouho očekávaném stroji.

Dnes jsme si už jednu porci informací o Find X dali a ta jistě potěšila ty z našich čtenářů, kteří se ptali, zda bude mít telefon podporu i našeho LTE. A jak jste si už dozajista přečetli, tak víte, že se můžete radovat. Podpora našich frekvencí se konat bude.

Stejně jako se na uvedení Find X chystají fandové, chystá se i Oppo a pomalu začíná rozesílat pozvánky na představovačku. Ty jsou designově velmi povedené. Jsou jednoduché, ale přesto elegantní. Měly by tak poukázat na to, že také vzhled telefonu bude elegantní a vytříbený.

Samotná pozvánka se skládá z obálky, do které je zasunuta kartička a na horní hraně obálky je malý půlkruhový výřez. Že by to mělo naznačit, že i Find X bude mít horní výřez nad displejem? Těžko říci, ale mezi odpůrci „notch“ se už začala šířit panika.

Samozřejmě, celá věc může mít naprosto jednoduše vysvětlitelný důvod a podle mého subjektivního názoru i logický. Pokud by ono „vykousnutí“ na obálce nebylo, dost špatně by se kartička s pozvánkou z obálky vytahovala. Takže není třeba panikařit. Každopádně ať s výřezem nebo bez, bude Find X tím nejlepším, co se zatím společnosti Oppo podařilo vyprodukovat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.