Největší sportovní událost na této planetě začíná právě dnes v Rusku a oči miliard fanoušků budou po několik příštích týdnů průběhu fotbalového mistrovství upřeny skoro výhradně na obrazovky s kulatým nesmyslem. A značka Oukitel se nám pokusí tento svátek zpříjemnit další dávkou slev na jejich telefony ve snaze pojistit si, že některé ze sledovaných obrazovek budou patřit právě těmto telefonům. A s cenami začínajícími na 55.31 dolarech se určitě něco zajímavého v nabídce najde.

Nejlépe vybaveným kouskem bude v nabídce určitě vlajkový model Oukitel K10 s masivní 10.000 mAh baterií, procesorem Helio P23, 6 GB RAM a 64 GB vnitřní paměti jen za 248.99 dolaru. Ale najdeme samozřejmě i jiné zajímavé kusy jako je klon Xiaomi Mi MIX 2 v podobě Oukitel Mix 2 jen za 196.87 dolaru, nebo starý dobrý Oukitel K10000 Max s velkou baterií jen za 209.87 dolaru. A pokud je váš rozpočet výrazně limitován, pak se určitě vyplatí podívat na levné telefony jako je U7 Max, C5 Pro nebo C8, jejichž ceny začínají na 55.31 dolarech. A nabídku zakončíme Oukitelem K3, který velmi připomíná design mobilů Sony a nabídne 6000 mAh baterii a cenu 137.88 dolaru.

Všechny tyto speciální nabídky najdeme stránkách oficiálního Aliexpress obchodu značky Oukitel a budou platné od 14.června do 20.června. Určitě se na nabídku slev podívejte, protože telefon s pořádným displejem a velkou baterií se určitě mohou hodit právě pro mobilní radovánky při sledování fotbalového šampionátu. Česká reprezentace sice opět chybí, ale na druhou stranu si alespoň nemusíte vytrhat zbytky vlasového porostu při sledování našich velmi dobře učesaných fotbalistů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.