Před blížící se prezentací novinkového Oppo Find X nás společnost téměř denně zásobuje oficiálními teasery, které poukazují na to, jak bude telefon vypadat a jak bude vybaven.

Upoutávky jsou poměrně slušně graficky pojaty a doplněny poněkud nic neříkajícími slogany, ale při troše dobré vůle se z nich dá ledacos vydedukovat. Dnešní obrázek ukazuje několik překrývajících se displejů, které dohromady tvoří písmeno X a slogan lze z rozsypaného čaje velmi volně přeložit jako „překračujeme hranice v utváření budoucí podoby telefonu“.

Co tím tedy básník chtěl říci? Pokud bychom chtěli být vzletní, mohli bychom v námětu upoutávky vidět odkaz na nadčasový design, neomezené možnosti, spojení estetiky a technologií.

Ovšem z praktického hlediska bychom mohli spíš vycházet z jednoho patentu společnosti Oppo, kde displej pokrývá celý přední panel a fotoaparát je uložen v jakémsi vysunovacím modulu, který vzdáleně připomíná vysunovací kameru, se kterou jsme se mohli setkat například u Oppo N3.

Ve své době to byl revoluční počin a skutečný prodejní tahák. A pokud ještě vzpomeneme na to, že ani řadu N Oppo už dlouho neaktualizovalo, stejně jako sérii Find, mohli bychom se v přístroji Find X dočkat jakéhosi skloubení těchto dvou řad. Ale tohle jsou opravdu jen spekulace.

Každopádně očekáváme, že do vydání Oppo Find X nám společnost nasune ještě několik „tajemných“ teaserů, přestože některé z parametrů telefonu jsou již víceméně potvrzeny.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.